vitoPELLETS - kotły na pellet - Fire Eco
Kotły na pellet

Video

Certyfikaty

Produkowane przez nas kotły centralnego ogrzewania posiadają wymagane badania emisyjno-energetyczne, które zostały potwiedzone certyfikatami zgodności przez uprawnione podmioty... więcej»

Szybki kontakt

+48 607 719 715

Nasze aukcje

Zapraszamy na nasze aukcje w portalu Allegro... więcej»

vitoPELLETS - kocioł na pellet (19 kW)

Informacje

Nowoczesny kocioł grzewczy vitoPELLETS znajduje zastosowanie w instalacjach centralnego ogrzewania wraz z układami podgrzewania wody użytkowej w układach grawitacyjnych i pompowych. Kocioł przeznaczony jest do ogrzewania budynków mieszkalnych jednorodzinnych oraz małych obiektów użyteczności publicznej.

Kocioł grzewczy vitoPELLETS podgrzewa wodę w układach centralnego ogrzewania do temperatury na wyjściu z kotła nie przekraczającej 85°C oraz o maksymalnym ciśnieniu roboczym nie większym niż 2 bary. Przebieg procesu spalania kontrolowany jest przez dwu modułowy regulator elektroniczny z wyświetlaczem graficznym ecoMAX 860.

Dzięki takiemu rozwiązaniu kocioł na pellet sam się rozpala i gaśnie, w zależności od aktualnego zapotrzebowania na ciepło. Po właściwym zaprogramowaniu sterownika nie musimy dokładać do ognia, aż do wyczerpania zapasu paliwa w zasobniku.

Największymi zaletami kotła grzewczego vitoPELLETS są niewielkie rozmiary, doskonała jakość wykonania, prosta obsługa i niska emisja spalin.

Paliwa spalane:

pellet

Do pobrania:

Dane techniczne

Sterowanie

Regulator do kotłów na pellet z zapalarką

ecoMAX 860P to urządzenie wykonane w zaawansowanej technologii. Kontroluje proces spalania w kotłach na paliwo stałe z zapalarką. Standardowo obsługuje obieg grzewczy CO i CWU oraz obieg mieszaczowy. Regulator dostępny jest w kompletnej zabudowie oraz w wersji z wyjmowanym panelem umożliwiającym montaż na przedniej części kotła. Ten mikroprocesorowy regulator nowej generacji oznacza dla użytkownika:

  • intuicyjną i prostą obsługę
  • korzystanie z wielu ciekawych funkcji
  • unikalny design
  • system regulacji TOUCH & PLAY
  • atrakcyjny wyświetlacz, na którym wyświetlane są informacje w postaci czytelnych ikon
  • komfort poprzez współpracę z zdalnym sterowaniem ecoSTER
  • komfortowe sterowanie pracą kotła przez Internet, on-line

Do pobrania

Konfiguracje kotła

W zaawansowanej konfiguracji kotła oferujemy:

  • oferujemy wybór otwierania drzwiczek na lewo/prawo

Malowanie

Jako jedni z nielicznych producentów oferujemy Państwu dobór kotła w jednym z trzech wybranych kolorów: zielony / czerwony / niebieski.

Galeria